dr hab.n.med.

Małgorzata Trocha


GODZINY PRACY


CZWARTEK
09:00-18:00


KONTAKTSpecjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Farmakologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez wiele lat zarówno w lecznictwie otwartym, jak również w Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Jest autorem wielu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych prezentowanych w Polsce i za granicą. Jest także współautorem podręczników medycznych. Brała udział w licznych Konferencjach Polskiego towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego oraz Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Farmakologicznego.


logo-kardiomedical-white

Nowoczesna Poradnia Kardiologiczna w Sercu Wrocławia. Zaufało Nam już ponad 20 000 pacjentów. KardioMedical to nowoczesne centrum medyczne stworzone z myślą o Pacjentach ze schorzeniami serca i naczyń. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia oraz wysoki standard świadczonych usług. KardioMedical to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem naukowym, klinicznym i ambulatoryjnym. Zajmujemy się Waszymi Sercami od ponad 20-lat i dobrze wiemy jak to robić.

Copyright by KardioMedical 2021. All rights reserved. Design by www.goodstudio.pl