O Nas

NASZ ZESPÓŁ


dr n. med. Piotr Salomon

KIEROWNIK PORADNI

Lekarz ze specjalizacją w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii. Pracował jako adiunkt w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, m.in. na Oddziale Kardiologicznym, Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej oraz w Pracowni USG. Wieloletni nauczyciel akademicki, dydaktyk i kierownik specjalizacji wielu młodych kardiologów. Założyciel poradni Kardiomedical. Z pasją i z oddaniem, już od ponad dwudziestu lat, realizuje najważniejsze cele poradni, jakimi są: profesjonalna opieka nad pacjentami, ich bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta, gwarantujące sukces prowadzonych terapii. Laureat prestiżowej nagrody „Anioły Medycyny, Anioły Farmacji„ w 2016 roku. Autor wielu fachowych publikacji kardiologicznych, redaktor podręczników kardiologii, brał udział w licznych Konferencjach Europejskiego lub Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, wykładowca na wielu sesjach organizowanych w ramach towarzystw naukowych oraz kursach naukowych i specjalizacyjnych. Stale wzbogaca swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach, konferencjach i sesjach kardiologicznych.

CZYTAJ WIĘCEJ
dr n. med.

Piotr Salomon


Lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem w kardiologii klinicznej i ambulatoryjnej. Pracował jako adiunkt w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, m.in. na Oddziale Kardiologicznym, Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej oraz w Pracowni USG. Wieloletni nauczyciel akademicki, dydaktyk i kierownik specjalizacji wielu młodych kardiologów.
prof. dr hab. n. med.

Marta Negrusz-Kawecka


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Od 1981 r. pracuje w Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Wieloletni nauczyciel akademicki, dydaktyk i kierownik specjalizacji wielu młodych internistów i kardiologów.
dr n.med.

Adam Spring


Specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjolog.
Pracował jako adiunkt w Klinice Kardiologii Akademii Medycznej we Wrocławiu, gdzie przez 20 lat był kierownikiem Pracowni Echokardiografii. Autor i współautor ponad 120 prac naukowych publikowanych lub prezentowanych w kraju jak i zagranicą.
dr n.med.

Jolanta Maj


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Od wielu lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń rytmu serca. Posiada duże doświadczenie w kontroli urządzeń do elektroterapii serca (stymulatorów i kardiowerterów-defibrylatorów). Pracowała jako starszy asystent w Oddziale Zaburzeń Rytmu Serca Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.


dr hab.n.med.

Małgorzata Trocha


Specjalista chorób wewnętrznych hipertensjolog
Pracuje jako adiunkt w Zakładzie Farmakologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując przez wiele lat zarówno w lecznictwie otwartym, jak również w Klinice Chorób Wewnętrznych, Zawodowych i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
dr n.med.

Aneta Stachurska


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Przez wiele lat pracowała w Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kongresach, konferencjach oraz szkoleniach w kraju oraz za granicą.
dr n.med.

Marcin Wojtczak


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu pacjentów wymagających procedur inwazyjnych, kwalifikacji do badań i zabiegów (koronarografia, angioplastyka wieńcowa) oraz opiece po zabiegach rewaskularyzacji, w tym po zabiegach pomostowania aortalno-wieńcowych (by-passy).
lek med.

Grzegorz Szajn


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.
Przez wiele lat pracował jako starszy asystent w Oddziale Endowaskularnym z Pracownią Hemodynamiki Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Obecnie kierownik Pracowni Hemodynamiki Oddziału Kardiologicznego Wielospecjalistycznego Szpitala w Zgorzelcu. Współautor prac naukowych z zakresu kardiologii inwazyjnej oraz tłumacz książek z zakresu kardiologii. 


dr n. med.

Aleksandra Rojek


Kardiolog.
W 2009 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Lekarskim Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Bogate doświadczenie kliniczne zdobyła w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Współautorka licznych publikacji naukowych, członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Sekcji Echokardiografii PTK.
dr n. med.

Magdalena Mazurak


Pediatra, specjalista kardiologii dziecięcej.
Po uzyskaniu dyplomu lekarza pracowała przez 6 lat w Klinice Neonatologii AM we Wrocławiu, gdzie w 2007 r. obroniła pracę doktorską. Uzyskała również specjalizację z pediatrii oraz kardiologii dziecięcej. Od 2008 r. pracuje jako starszy asystent w Oddziale Kardiologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
lek. med.

Ewa-Lichtor Sarzyńska


Pediatra, specjalista kardiologii dziecięcej.
Ukończyła Wydział Ogólnolekarski Wrocławskiej Akademii Medycznej. Przez wiele lat pracowała w Dolnośląskim Centrum Pediatrycznym im. J. Korczaka we Wrocławiu na  Oddziale Intensywnej Terapii Dziecięcej.Specjalizację z kardiologii dziecięcej uzyskała w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Obecnie zajmuje się kardiologią dziecięcą w ramach poradni kardiologii i współpracując z Oddziałem Kardiologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu.
lek. med.

Karolina Grześkowiak


Informacje w przygotowaniulogo-kardiomedical-white

Nowoczesna Poradnia Kardiologiczna w Sercu Wrocławia. Zaufało Nam już ponad 20 000 pacjentów. KardioMedical to nowoczesne centrum medyczne stworzone z myślą o Pacjentach ze schorzeniami serca i naczyń. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia oraz wysoki standard świadczonych usług. KardioMedical to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem naukowym, klinicznym i ambulatoryjnym. Zajmujemy się Waszymi Sercami od ponad 20-lat i dobrze wiemy jak to robić.

Copyright by KardioMedical 2021. All rights reserved. Design by www.goodstudio.pl