Informacje

ODDZIAŁY FIRMY

Poradnia Kardiologiczna Kardiomedical

BOLESŁAWIEC


Poradnia Kardiologiczna Kardiomedical w Bolesławcu znajduje się na I piętrze budynku przychodni NZOZ Fons Vitae S.C. przy ulicy Karola Miarki 29A. Do Poradni można dostać się schodami (wejście przy aptece od ulicy Karola Miarki – klatka schodowa numer 29A) lub wejściem przeznaczonym również dla osób niepełnosprawnych (wejście od ulicy Bankowej). Przed poradnią znajduje się bezpłatny parking dla pacjentów.


ZOBACZ WIĘCEJ
Poradnia Kardiologiczna Kardiomedical

GŁOGÓW


Poradnia Kardiologiczna Kardiomedical w Głogowie znajduje się przy pl. 1000-Lecia 13, w pobliżu dworca PKP i PKS. Obok poradni znajduje się strefa płatnego parkingu miejskiego (Aleja Wolności).


ZOBACZ WIĘCEJ
Poradnia Kardiologiczna Kardiomedical

WROCŁAW


Poradnia Kardiomedical we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Henryka Dąbrowskiego 36/1U, w odległości około 300m od Dworca Głównego PKP i 400m od Dworca PKS/Galerii Wroclavia. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe (odległość około 100-200m):

  • tramwaje nr: 3,4,16,23,35,OL,OP (ul. Kościuszki/Pułaskiego)
  • autobusy nr: 106,114,120,145,146,148,149,240,250 (ul. Kościuszki/Dworcowa)

Informacje o parkingu:
Parking miejski strefa C przy ulicy Dąbrowskiego oraz Kościuszki.
Parking Silver Tower pl. Konstytucji 3 Maja 3 (parking podziemny, naprzeciw dworca PKP)


ZOBACZ WIĘCEJ
logo-kardiomedical-white

Nowoczesna Poradnia Kardiologiczna w Sercu Wrocławia. Zaufało Nam już ponad 20 000 pacjentów. KardioMedical to nowoczesne centrum medyczne stworzone z myślą o Pacjentach ze schorzeniami serca i naczyń. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do diagnostyki i leczenia oraz wysoki standard świadczonych usług. KardioMedical to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem naukowym, klinicznym i ambulatoryjnym. Zajmujemy się Waszymi Sercami od ponad 20-lat i dobrze wiemy jak to robić.

Copyright by KardioMedical 2021. All rights reserved. Design by www.goodstudio.pl