dietetyk mgr żywienia

Ewelina Pawełka


GODZINY PRACY


PONIEDZIAŁEK
10:00-18:00
WTOREK
10:00-18:00
ŚRODA
10:00-18:00
CZWARTEK
10:00-18:00
PIĄTEK
10:00-18:00


KONTAKTdietetyk kliniczny mgr żywienia

Jestem magistrem żywienia człowieka. Ukończyłam także kursy z zakresu dietetyki klinicznej i psychodietetyki. Mam doświadczenie z pacjentami klinicznymi. Specjalizuję się w dietetyce klinicznej, szczególnie chorobach kardiologicznych, chorobach jelit, cukrzycy, insulinooporoności oraz schorzeniach tarczycy, ale także w dietach redukcyjnych i wysokoenergetycznych, psychodietetyce i dietach eliminacyjnych. Mam szerokie doświadczenie w żywieniu kobiet w ciąży oraz po porodzie. Prowadzę wykłady edukacyjne w szkołach rodzenia i uczę młode mamy jak rozszerzać dietę u dziecka. Zajmuję się także współpracą z pacjentami onkologicznymi i pomagam im w regeneracji po nowotworach.
Praca z ludźmi jest moją największą pasją. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i tworzę plan dostosowany zarówno do stanu zdrowia oraz stylu życia jak preferencji żywieniowych. Nie korzystam z gotowych planów żywienia oraz nie uzupełniam planów żywienia suplementacją diety.  Moim celem jest nie tylko uzyskaniu pożądanego przez pacjenta efektu, ale także utrzymanie go poprzez naukę prawidłowych nawyków żywieniowych. Zdaję sobie sprawę, że dieta jest bardzo ważnym elementem w leczeniu wielu chorób i tą wiedzę przekazuję moim pacjentom.
Lubię pracować z pacjentami w każdym wieku. Ogromną satysfakcję z pracy daje mi zarówno poprawa samopoczucia i zdrowia pacjentów dorosłych jak i radość dzieci, które uczą się tego, jak wyglądają prawidłowe nawyki żywieniowe i obserwują jak zmienia się ich sylwetka, a dzięki temu wzrasta ich poczucie własnej wartości.


Copyright by KardioMedical 2021. All rights reserved. Design by www.goodstudio.pl